Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Częsty BSOD memory management.
Witam, posiadam laptop lenovo g570, laptop został sformatowany zainstalowałem windows 10 i od samego początku był problem z windows update, aktualizacje w ogóle nie chciały być pobierane bo wyskakiwały przeróżne błędy, potem udało mi się to naprawić i pobrały się różne poprawki niezbędne do funkcjonowania systemu, jednakże bardzo często pojawia się BSOD memory management, w laptopie znajdują się oryginalnie 2 kości ram, 4GB i 2GB, kości zostały przeskanowane za pomocą programu memtest, nie wykryto żadnych błędów, sprawdziłem także dysk za pomocą HDTune, zero bad sectorów, błędów S.M.A.R.T także nie posiada. Podjąłem się analizy mini zrzutu za pomocą windbg, jednakże dostawałem problemy związane z symbolami windbg, tak więc, bardzo proszę kogoś o pomoc i analizę pliku małego zrzutu, mogę także w razie czego dorzucić plik memory.dmp.
Występuje także częsty problem z przeglądarką Opera, która co chwile wyrzuca komunikat, że strona uległa awarii, reinstalowałem przeglądarkę kilkukrotnie, także wtyczkę adobe flash player, jednakże dalej to samo.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc, poniżej załączam plik małego zrzutu.

Załączone pliki
.rar   minidump.rar (Rozmiar: 30.94 KB / Pobrań: 0)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
stat4u