Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zabawa z BT wep problem
witam
Prosze o pomoc w kolejnej sprawie.
Otóż proszę zerknąć na screen.Po wpisaniu komendy airdump-ng mon0 dziwnie wyszukuje mi sieci.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a510...2a742.html#
Sieci na górze i na dole różnią się a te które są pod dolnym BSSID w rzeczywistości ich w ogóle nie wykrywam poprzez wifi.
Po wpisaniu AIRODUMP-NG --BSSID <BSSID> -C <KANAL> -W <PLIK> MON0 #data się nie zmienia i nic się nie dzieje...
na wszystkich opisach widzialem że dolny i górny bssid nie różnią się od siebie, a u mnie jakieś dziwne rzeczy wychodzą.
Pod górnym BSSID masz mac rutera, a po prawej stronie dokładną specyfikację danego rutera.
Pod dolnym BSSID masz mac routera i klienta podłączonego do rutera. BSSID - mac rutera, STATION - mac klienta,
Not Associated- nie połączono

Wynika z tego że klienci nie są połączeni do sieci, a jak nie są połączeni to pakiety data nie polecą.

Jedynie w sieci numer 2 która jest na liście pakiety data polecą ponieważ jest podłączony klient.
Ja nie widzę nic dziwnego... kilka nieprzypisanych klientów kilka AP. Czasem jeżeli dwa mac-i są bardzo podobne oznacza to że AP nadaje w trybie N. Data się nie zmienia bo nie ma ruchu, musisz albo wspomóc ruch za pomocą aireplay albo czekać aż klienci coś zrobią.

Internet jest pełny opisów jak wstrzykiwać.
(07-08-2012, 10:29)Tommy napisał(a): Ja nie widzę nic dziwnego... kilka nieprzypisanych klientów kilka AP. Czasem jeżeli dwa mac-i są bardzo podobne oznacza to że AP nadaje w trybie N. Data się nie zmienia bo nie ma ruchu, musisz albo wspomóc ruch za pomocą aireplay albo czekać aż klienci coś zrobią.

Internet jest pełny opisów jak wstrzykiwać.

No wlasnie aireplay nic nie daje.Czekalem do 60tys wstrzykniec a data nadal 0.
Musisz spróbować metodą bez klientów, np: "chop-chop"
No clientWink

" Czasem jeżeli dwa mac-i są bardzo podobne oznacza to że AP nadaje w trybie N" by Tommy

Możesz podać przykład?
czy twoja karta ma obsługę wstrzykiwania ?
( aireplay-ng -9 mon0 ) możesz jeszcze dodatkowo użyć -B do sprawdzenia najlepszej prędkości

żeby coś wstrzyknąć trzeba się podłączyć pod dany AP ?
(aireplay-ng -1 0 -b MAC_AP mon0)
Ja już nie wiem o co chodzi.Zainstalowałem już z 5 wersji backtracka wliczając wersje 211 Tommy-ego i tylko BT5R2-GNOME-64 wykrywa mi kartę jako wlan0 ale czipset pisze unknown.I do tego z wifi na tej wersji BT5R2-GNOME-64 raz na 10 razy się połączę i wywala błąd "Connection Failed: Unable to get IP address"
Próbowanie wielu wersji nie ma sensu, ponieważ wersje różnią się tylko nakładką/środowiskiem graficznym. Gnome, KDE... kernel który zajmuje się uruchamianiem kart wifi jest identyczny dla nich wszystkich.
(07-09-2012, 20:59)Tommy napisał(a): Próbowanie wielu wersji nie ma sensu, ponieważ wersje różnią się tylko nakładką/środowiskiem graficznym. Gnome, KDE... kernel który zajmuje się uruchamianiem kart wifi jest identyczny dla nich wszystkich.

Znalazłem na stronie http://www.aircrack-ng.org/doku.php?id=c...ty_drivers info o kartach broadcom.No i piszą o problemach związanych z tymi kartami.Może mnie ktoś oświecić jak to ugryźć.. bo czytam i kombinuje ale powoli sie gubie i motam w tym wszystkim Tongue
Pozdr
(07-09-2012, 21:31)repet napisał(a):
(07-09-2012, 20:59)Tommy napisał(a): Próbowanie wielu wersji nie ma sensu, ponieważ wersje różnią się tylko nakładką/środowiskiem graficznym. Gnome, KDE... kernel który zajmuje się uruchamianiem kart wifi jest identyczny dla nich wszystkich.

Znalazłem na stronie http://www.aircrack-ng.org/doku.php?id=c...ty_drivers info o kartach broadcom.No i piszą o problemach związanych z tymi kartami.Może mnie ktoś oświecić jak to ugryźć.. bo czytam i kombinuje ale powoli sie gubie i motam w tym wszystkim Tongue
Pozdr
Zgodnie z tym co jest napisane na stronie AirCrack'a trzeba być szczęśliwcem aby jego chip był obsługiwany przez sterownik b43/b43legacy Smile
Proponuje sprawdzić to zgodnie z opisem http://wireless.kernel.org/en/users/Driv...ed_devices
.