Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bettercap -mitmf certyfikat
Witam, mam pytanie odnośnie mitmf, a konkretniej o certyfikat. Mam router do niego podłaczone 2 moje komputery i telefon. Podczas użycia mitmf strony na celach normalnie chodzą, ale w przypadku stron z ssl przeglądarka wypluwa informacje o błędzie certyfikatu, to samo dzieje się zarówno przy użyciu ettercapa jak i bettercapa. Jak rozwiązać ten problem z certyfikatem?
Odpowiedz
Użyj narzędzia sslstrip
Odpowiedz
(04-30-2016, 20:53)programistacpp napisał(a): Użyj narzędzia sslstrip

Niewiele to pomoże, sslstrip dostępny jest w starej wersji, która nie obsługuje hsts'a. Natomiast ta zmigrowana do mitmf (oryginalne repo zniknęło, bo autor bał się represji), działa (nowsza wersja).

W mitmf używasz przełącznika --hsts?
 Gdyby Java miała prawdziwy garbage collector to programy kasowałyby się podczas uruchomienia.

Odpowiedz
(05-02-2016, 10:06)PanKernel napisał(a):
(04-30-2016, 20:53)programistacpp napisał(a): Użyj narzędzia sslstrip

Niewiele to pomoże, sslstrip dostępny jest w starej wersji, która nie obsługuje hsts'a. Natomiast ta zmigrowana do mitmf (oryginalne repo zniknęło, bo autor bał się represji), działa (nowsza wersja).

W mitmf używasz przełącznika --hsts?
tak używałem, teraz po reinstalacji Kali i zainstalowania mitmf wogóle nie zbiera nic yhhh
Odpowiedz
Jakieś błędy, cokolwiek? Używasz może jakichś Internet Security? One chronią przed arp spoofingiem.
 Gdyby Java miała prawdziwy garbage collector to programy kasowałyby się podczas uruchomienia.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
stat4u