Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chrome się nie otwiera
Witam
Pracuję na Pulpicie win 8.1 i od jakiegoś czasu mam problem z otwarciem przeglądarki Chrome. Mam ją przypięte do paska zadań i z tego miejsca nie rusza, tylko pojawia sie komunikat o jakimś błędzie. W czasie kiedy zaczęły się te problemy, zniknęła też jej ikona z paska zadań, jest tylko "pusta kartka" w je jmiejscu. Odpięcie i przypięcie jej do paska zadań nic nie daje.
Natomiast gdy uruchamiam Chrome ze strony Startowej (tej z kafelkami) to Chrome startuje bez problemów, i  po przełączeniu na Pulpit też śmiga.

Pomoże ktoś?
Odpowiedz
(01-12-2016, 15:40)kolaqs napisał(a): Witam
Pracuję na Pulpicie win 8.1 i od jakiegoś czasu mam problem z otwarciem przeglądarki Chrome. Mam ją przypięte do paska zadań i z tego miejsca nie rusza, tylko pojawia sie komunikat o jakimś błędzie. W czasie kiedy zaczęły się te problemy, zniknęła też jej ikona z paska zadań, jest tylko "pusta kartka" w je jmiejscu. Odpięcie i przypięcie jej do paska zadań nic nie daje.
Natomiast gdy uruchamiam Chrome ze strony Startowej (tej z kafelkami) to Chrome startuje bez problemów, i  po przełączeniu na Pulpit też śmiga.

Pomoże ktoś?

Zrobił bym tak znalazł element docelowy przypiął do Paska Zadań a pustą kartę usunął. Ewentualnie przeskanuj spybotem i adwcleanerem system. Dobry jest też ten Wise Disk Cleaner program.
Odpowiedz
(01-12-2016, 16:06)snofi napisał(a):
(01-12-2016, 15:40)kolaqs napisał(a): Witam

Pomoże ktoś?

Zrobił bym tak znalazł element docelowy przypiął do Paska Zadań a pustą kartę usunął. Ewentualnie przeskanuj spybotem i adwcleanerem system. Dobry jest też ten Wise Disk Cleaner program.

NIc nie pomaga, kartki nie idzie wyrzucić, a przypięcie Chrome do paska zadań powoduje, że kartka zmienia się na nieco inną kartkę (nie jest to ikona Chrome) i dalej przy otwieraniu pojawia się komunikat: nieznany błąd.
Odpowiedz
Cytat:NIc nie pomaga

A czy przeskanowałeś system i usunąłeś błędy. Nie zainstalowałeś  jakiegoś babylona jakiegoś syfu cokolwiek. Jaki błąd się pojawia? Proponuję jeśli nie masz w swojej przeglądarce zainstalować Https Everywhere, No Scripts, Ghoster, Adblock Plus. Coś do usuwania ciasteczek i cachy.
Odpowiedz
(01-12-2016, 18:10)snofi napisał(a):
Cytat:NIc nie pomaga

A czy przeskanowałeś system i usunąłeś błędy. Nie zainstalowałeś  jakiegoś babylona jakiegoś syfu cokolwiek. Jaki błąd się pojawia?

Skanowałem aktualnym Nortonem, nic nie zmiena
Odpowiedz
(01-12-2016, 18:29)kolaqs napisał(a): Skanowałem aktualnym Nortonem, nic nie zmiena

Szczerze, Nortona odinstalowałem tak szybko jak zainstalowałem, nie miałem do niego przekonania. Zainstaluj te programy co napisałem wcześniej wyłącz Nortona i przeskanuj system. Usuń błędy zainstaluj dodatki.
Odpowiedz
(01-12-2016, 18:41)snofi napisał(a):
(01-12-2016, 18:29)kolaqs napisał(a): Skanowałem aktualnym Nortonem, nic nie zmiena

Szczerze, Nortona odinstalowałem tak szybko jak zainstalowałem, nie miałem do niego przekonania. Zainstaluj te programy co napisałem wcześniej wyłącz Nortona i przeskanuj system. Usuń błędy zainstaluj dodatki.

ok, spróbuję to zrobić jutro, ale nie wiem o jakich dodatkach piszesz?
Odpowiedz