Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thinkpad do 600zł
Witajcie, od dawna strasznie jaram się serią Thinkpad. Niestety, ale budżet u mnie kuleje, wiec dopiero na swieta moglbym sobie sprawić coś niedrogiego, ale myślę, że mi wystarczy.

Za jakim modelem powinienem sie rozglądać? Czy ten będzie okej? http://allegro.pl/promocja-lenovo-l420-i...43108.html a może x201?

Wymagania:
- Chociaż 4gb ramu
- chociaż ten i5 (chyba, że te core 2 duo są lepsze..)
- dobry stan wizualny 
- Dysk HDD, bo i tak go kiedyś zmienię na SSD, a te które mają SSD w zestawie są za drogie..
- Żeby bateria nie padła po 5 minutach

Przeznaczenie laptopa: Zabawa z linuksem.. Nie wiem jak to bardziej sprecyzować.. Na pewno nic tam łamane nie będzie, w gry też nie gram. Na pewno wyląduje tam jakieś distro linuxa + XFCE (dlatego, że to moje ulubione, a w dodatku jest lekkie). Rozmiar matrycy się dla mnie jakoś nie liczy.. W domu mam peceta, a ten laptop ma być bardziej jako do eksperymentowania, do szkoły, do leżenia w łóżku.

Wiem, że sam Thinkpad nie sprawi, że będę super mega hakerem i tak dalej, ale po prostu i tak chcę kupić laptopa, a dużo osób które "ogarniają" mają Thinkpada.. Też chcę mieć Smile 

Bawiłem się ostatnio T450 i cholernie mi się spodobał. Szkoda, że nie mam kilku tysięcy na laptopa Smile
Odpowiedz
Ogólnie, seria T jest moim zdaniem fajna ... cały czas używam T440 Smile więc nie jest źle.
Na pewno więcej radości sprawi Ci ....
http://allegro.pl/x201-i5-2-4-ghz-4g-160...75268.html

z kilu powodów:
1. 3G
2. lekki
3. fajna rozdzielczość
4. dobra jakość (subiektywnie)

Bez 3G ... nie nadaje się za bardzo sprzęt do noszenia Smile - to taka moja mała sugestia.
Dzięki temu, będąc poza domem, można użyć ...
Odpowiedz
Na miejscu autora zdecydowałbym się na ten egzemplarz z linka. Fajnie wygląda.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
stat4u