Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Email - czy ma ktoś lepszą metodę?
Witam forumowiczów :)

zapomniałem hasła do "swojego" konta email na onecie ;)

Zastosowałem programik "hydra" jednak fakt, że do najszybszych on nie należy.

Można by to zrobic OCLhashcat - prędkość kilkukrotnie szybsza - ale jak tu zdobyć hasha z hasłem?

Czy macie może jakąś szybszą metodę?

pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Pisz do obsługi klienta... Poczta blokuje tego typu ataki po kilku nieudanych logowaniach.
Odpowiedz
Czy macie może jakąś szybszą metodę?

pozdrawiam ;)

ile dajesz pln za odzyskanie "tego mail" ? :P
Odpowiedz
Witaj,

ale faktem jest, że z chęcią sam bym się pouczył :-) za PLN'y i BTC to można zawsze... ale człowiek uczyć się chce :)

Ale wrazie czego napisz na pw ile chcesz ;)
Odpowiedz
(07-05-2015, 11:18)Kovciu napisał(a): Ale wrazie czego napisz na pw ile chcesz ;)
nie nie to ja sie pytam ile jest wart taki adres email+ hasełko wiem ze człowiek uczyć sie chce ale czasem sie nie da w szybkim czasie czegos odzyskac mowie tu o spreparowaniu strony podesłaniu na email i odzyskaniu passow + 50% fartu ze dana osoba sie na to nabierze... moge zarobic cos lub nic takie buty wiec jak grac to wysoko :)
co do bruteforce co próbowałeś wykorzystać zapomnij jak kolega wyżej tobie napisał...
Odpowiedz
Jakoś mega problematyczy email dla mnie to to nie jest, jednak odciążyło by to moje myśli po prostu.

A fajnie, że przy okazji mógł bym się poduczyć po prostu :)

Nie wiem czy wchodzi jeszcze na tego emaila więc tym bardziej kwestia ze stroną jest problematyczna...

Nie umiem tego wycenić, ale setek czy tysięcy w to nie chce pakować.
Odpowiedz
(07-05-2015, 11:38)Kovciu napisał(a): Jakoś mega problematyczy email dla mnie to to nie jest, jednak odciążyło by to moje myśli po prostu.

A fajnie, że przy okazji mógł bym się poduczyć po prostu :)

Nie wiem czy wchodzi jeszcze na tego emaila więc tym bardziej kwestia ze stroną jest problematyczna...

Nie umiem tego wycenić, ale setek czy tysięcy w to nie chce pakować.

chyba masz bliski kontak z ta osoba keyloger ? z logami na email,ftp moge podesłać... na pw :)
Odpowiedz
No właśnie już nie mam z tą osobą jakiegoś kontaktu... unika mnie ;) nie mam jak podesłać keylogera
Odpowiedz
(07-05-2015, 11:47)Kovciu napisał(a): No właśnie już nie mam z tą osobą jakiegoś kontaktu... unika mnie ;) nie mam jak podesłać keylogera

usun ten email z tad  tylko pw...
Odpowiedz