Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż Bitcoina
siemka czy na stronach typu bitcurex sprzedaje się bitcoiny np za złote i automatycznie dostaje sie zł czy to użytkownicy kupują?
Odpowiedz
(05-02-2015, 18:35)Mroczek123 napisał(a): siemka czy na stronach typu bitcurex sprzedaje się bitcoiny np za złote i automatycznie dostaje sie zł czy to użytkownicy kupują?

wbijasz sie na bitmarket.pl zakladasz konto na swoje prawdziwe dane co by nie bylo oczywiscie musisz miec swoj nr konta bankowego jesli nie masz niech to bedzie nr paypal nie wiem czy moze byc tak wale na oko sprzedajesz btc na pln wyplata na konto przez bluecashe idzie do 15 minut oplata 5pln Wink
Odpowiedz
http://bitcoinex.eu/kantor/sprzedaj-bitcoin/
Reaver - mój ulubiony program...
Odpowiedz
BysieK a to mi na paypala od razu sie przeleje?
i jaka prowizja :p?
Odpowiedz
ile chcesz sprzedać? może ja chcę kupić Big Grin

ale jak chcesz wydać to możesz kupić tu: bitzdrapka.pl -doładowanie konta.
Odpowiedz
(05-06-2015, 8:15)hoseroberto napisał(a): ile chcesz sprzedać? może ja chcę kupić Big Grin

[b]hoseroberto pytanie z innej beczki masz moze pojecie co się dzieje z kryptokursy.pl ?[/b]
Odpowiedz
(05-06-2015, 14:37)5m4ru napisał(a):
(05-06-2015, 8:15)hoseroberto napisał(a): ile chcesz sprzedać? może ja chcę kupić Big Grin

[b]hoseroberto pytanie z innej beczki masz moze pojecie co się dzieje z kryptokursy.pl ?[/b]

nie bardzo się interesuję innymi kryptowalutami, a kurs BTC sprawdzam na bitcoinity.org/markets
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
stat4u