Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rocket czy bulet
Witam !!!
Mam do was pytanie jako specjalistów. Chcę kupić kilka rzeczy ale nie bardzo wiem co ?
Więc do sedna. Chciałem kupić bullet ubiquiti hp m2 ale znalazłem też coś takiego jak rocket ubiquiti 2 i teraz nie wiem ?
Możecie doradzić tylko nie piszcie że 5 bo do tej technologi jeszcze kilka lat zanim będzie w użyciu (ogólnym).
Ps. Zależy mi na ŁAPANIU sygnału z bardzo daleka.
Odpowiedz
If the radio dont' have an "M" in it, then it is legacy 802.11a/b/g.
If it has the "M", it's an airMax radio feature set.

Ogólnie, wersje z M2/5 posiadają mocniejszy procek który uciągnie Openwrt, samo 2/5 niestety tylko na airOS.
Odpowiedz
(02-11-2015, 15:19)K13 napisał(a): If the radio dont' have an "M" in it, then it is legacy 802.11a/b/g.
If it has the "M", it's an airMax radio feature set.

Ogólnie, wersje z M2/5 posiadają mocniejszy procek który uciągnie Openwrt, samo 2/5 niestety tylko na airOS.

OK ale czy płacić za bullet czy może rocket. Wiem że bullet jest mocny i potrafi nawet z kilku kilometrów połączyć z siecią. Ale widziałem też co robi rocket. A tu chodzi odbiór od daleko istniejących, dających sygnał AP.
Odpowiedz
Osobiście na dalekie odległości to polecam bulleta M2 HP.Sam osobiście używam i jestem zadowolony.Rocketem też miałem okazję się pobawić ale moim zdaniem lepszy jest bullet.Wszystko też zależy od anteny z jakiej będziesz korzystal.Do bulleta polecam ci Tetra Ant 2 19DBi i masz niezłego kombajna z ogromną mocą.Oczywiście pomijając aspekty prawne w naszym kraju Smile,pozwalające na używanie sprzętu tej mocy.
"Patrzy na Ciebie miasto cieni, patrz jak mieni się od ich źrenic"
Odpowiedz
(02-11-2015, 16:32)tomas801118 napisał(a): Osobiście na dalekie odległości to polecam bulleta M2 HP.Sam osobiście używam i jestem zadowolony.Rocketem też miałem okazję się pobawić ale moim zdaniem lepszy jest bullet.Wszystko też zależy od anteny z jakiej będziesz korzystal.Do bulleta polecam ci Tetra Ant 2 19DBi i masz niezłego kombajna z ogromną mocą.Oczywiście pomijając aspekty prawne w naszym kraju Smile,pozwalające na używanie sprzętu tej mocy.

Ok. 
Może ma ktoś jeszcze jakieś zdanie na ten temat.
Odpowiedz