Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oszysk danych z dysku zewnętrznego
(11-08-2014, 22:08)Tommy napisał(a): Głowice bez dwóch zdań.

ok, zatem szukam takiego dysku.  Tak z ciekawości, po czym poznać, że przyczyną kłopotów jest głowica?
Odpowiedz
Po tym że elektronika wykonuje zaprogramowane procedury a talerz się kręci.
Odpowiedz
(11-09-2014, 0:15)Tommy napisał(a): Po tym że elektronika wykonuje zaprogramowane procedury a talerz się kręci.

OK,  zatem wielkie dzięki.....
jeszcze jedno, zanim się za to zabiorę, w którym momencie mogę popełnić jakiś błąd i zniszczyć cokolwiek? Na co szczególnie zwracać uwagę?
Odpowiedz
Na kurz, aby nie zarysować talerzy i nie uszkodzić głowicy. Najmniej kurzu będzie w łazience i tam proponowałbym to zrobić.
Odpowiedz
Jeśli ktoś boi się kurzu to kolejny filmik od tego gościa i głowicy który wysyłałem wcześniej Smile

http://www.youtube.com/watch?v=xPEa0Wc9iUc
Odpowiedz
(11-09-2014, 20:45)Vixen napisał(a): ...Najmniej kurzu będzie w łazience i tam proponowałbym to zrobić.

Ja generalnie robię inne rzeczy w łazience, ale niech tam... Wink Jak masz coś na kształt suszarki do włosów, to sugeruję przedmuchać te talerze chłodnym powietrzem przed zamknięciem obudowy dysku.
Reaver - mój ulubiony program...
Odpowiedz
Jest wiele rzeczy na które trzeba uważać ale kurz nie jest najważniejszy. Najgorsza sprawa to głowica która nie może się wyginać za bardzo w górę i w dół. Dlatego sprzedają te śmieszne blokady.
Odpowiedz
(11-11-2014, 0:56)Tommy napisał(a): Jest wiele rzeczy na które trzeba uważać ale kurz nie jest najważniejszy. Najgorsza sprawa to głowica która nie może się wyginać za bardzo w górę i w dół. Dlatego sprzedają te śmieszne blokady.

Po raz pierwszy jest mowa o jakiś blokadach, co to jest? To ta rampa?  Czyżby można kupić samą głowicę? gdzie i jak dobrać?
Odpowiedz
Na filmiku który dałem facet zakłada blokadę, która jest narzędziem do kupienia na stronie hddsurgry.com ale ona jest zbędna gdy jest rampa i jeden talerz.
Odpowiedz