Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
android
Witam chcialbym utworzyc taki temat jak system android. Mam do was pytanie jak bym mogl zywotnoac baterii w androidzie zmienic, aby dluzej wyyrzymala ( telefon ma kilka miesiecy )  w jednym bateria mi trzyma pol dnia, wiem ze androidy tak trzymaja baterie. Posiadam samsung s4 mini oraz htc One m7 w tym htc to tak bateria pochlania ze przy sms dzwonieniu to max 5 h. Telefony z salonu brane oby dwa. 
Ma ktos jakies pomysly? 
Odpowiedz
To sa smartfony ... do telefonow im daleko.
Najwazniejsze zjadacze drogocennej energiii ...
1. Gps
2. 3G
3. Bluetooth
4. Internet....
5. Operator (ustaw na stale a nie auto)

Sumujac: wylacz wszystko co zbedne, czego w danej chwili nie uzywasz. Staraj sie nie wycyckac baterii do konca. Porad jest bez liku Wink kazdy ma swoje ... tylko czy o to Ci chodzi? Bo pytanie zadales ... totalnie ogolne...

Sorki za brak polskich, ale na tablecie ciezko sie pisze ...
Odpowiedz
Chodzi o to ze akurat to wiem, ze rozne opcje trzeba wylaczac. Ale chcialem cos w androidzie zmienic jakies ustawienia, wlacz wylacz na stale. Tak jak administrator serwera sam sobie wybierasz programy, opcje z ktorych mozesz kozystac. Np root telefonu, ale niezupelnie wiem o co chodzi. Co mozna wylaczyc co tez nie.
Odpowiedz
Jak masz roota to zmniejsz taktowanie procka/zresetuj statystyki bateri....
Odpowiedz
Jak moge na niego wrzucic roota ? Dokladne parametry macie na zdjeciu, chodzi o dobre rootowanie telefonu, aby pozniej zadzialal, a nie co inne tutoriale zle sa napisane. 

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nie ma 100% pewności że po rootowaniu telefon odpali... poszukaj jakiś toutoriali dedykowanych pod swoje telefony
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
stat4u