Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienie hak5
Witam

Wraz z kolegą chcemy złożyć zamówienia z Hak5.
Z tego co patrzyłem wysyłka kosztuje od nich 46 $.
Jeśli ktoś chce też coś, szczególnie pineapple m 5 to dajcie tu znać.
Jak się tego zbierze, to pewnie dadzą taniej.
Nie lepiej zrobić na MalinowymPI? Moim zdaniem to kupowanie Ananasa w Polsce jest stratą kasy Tongue
Tak, ale jak będą chętni. To będzie taniej.
Generalnie Ananas JEST bez sensu Wink
Na odległość zasuwa starym Fon-em Smile
Soft dawałem już kilka razy na forum.
zgadza sie..... lepiej zrootowany droid z reaverem etc + powerbank i zamknac w szczelnym opakowaniu.....
A propos droidów, jest jakiś droid który radzi sobie bez zewnętrznej karty sieciowej? czyli ma chipset obsługiwany w pełni przez reavera np?
Wybaczcie OT Smile
Tommy, czy chodzi o ten temat ?
http://forum.bezpieka.org/Thread-Wifi-Pineapple

Oczywiście że jestem za tańszym rozwiązaniem. I nadal myślę o Alfa AP121U, i o dokupieniu jakiejś małej usb do tego typu AWUS036AC albo NEH.
W tamtym temacie mówiłeś o TL-MR3020, i o wgrywaniu firmware od pineapple mark V ?
Czy tak się da ?
Wiem, że na tą Alfę AP da się wgrać soft od mark IV, ale czy będzie się dało V ?.

Btw. Proszę przenieś temat do innego działu Wink
(08-21-2014, 23:57)Gilley napisał(a): A propos droidów, jest jakiś droid który radzi sobie bez zewnętrznej karty sieciowej? czyli ma chipset obsługiwany w pełni przez reavera np?
Wybaczcie OT Smile

Są. Jednym z przykładów jest Galaxy s2
you don't need to be the best... if you can find a vulnerability
jednym z nich jest sgs2, wszechobecny, tak, ale wybór chyba jest słaby lub żaden prócz serii galasy S.
Nie bójcie się! Ja już kombinuje nad Alfa AP121U a dodatkowo nad czymś zupełnie nowym!
ALFA która wygląda jak Nanobridge i posiada OpenWRT AR71XX na dzień dobry Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
stat4u