Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłączanie 3 monitorów do GPU
Chce podłączyć 3 monitory do http://www.redcoon.pl/B519617-XFX-Radeon...AMD-Radeon za pomocą
-normalnie do 1 gniazda D-Sub 15 ( DE-15F)
-przejściówką HDMI do D-Sub 15 ( DE-15F)
-przejściówką DVI-D do D-sub(DE-15F)
Czy ta karta miała by szanse wytrzymać to na rozdzielczośćiach np 1024x768 na 3 monitorach?
Co sądzicie o tym gpu? (do np kopania bitcoina, grania(gta4 itp), łamania hashy, haseł?)
ad. 1 To GPU obsluguje max 2 monitory.
ad. 2 Powinien wypowiedziec sie ktos z wiekszym doswiadczeniem niz moje.
A ja właśnie sobie dzisiaj zaszalałem... Może to lekko nie w temacie, ale kupiłem sobie kabel HDMI, podłączyłem telewizor, działało nawet - takie dwa pulpity, tylko że drugi bez paska zadań, taki pusty. Niestety to są całkowicie dwa różne monitory, ten telewizor jest 2x szerszy, więc doznania były dziwne, ale warto było spróbować.
Krzysiu, żadne szaleństwo.
Programistacpp... o gpu do kopania jest pół internetów. z resztą bitcoinów już nie kopie się gpu...
Co do łamania haseł,ta karta to słaby pomysł chyba że komp ma chodzić miesiącami non stop.
Co do reszty to zapytaj na forach sprzętowych czy ktoś używał tej karty w tych rozdzielczościach na więcej niż jednym monitorze.
są fora specjalistyczne lub po prostu ukierunkowane na sprzęt i tam szukaj odpowiedzi na pytania np. obsługi monitorów.
założę się że 10 min z google i wiem wszystko o co pytasz Smile