Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy około 28 Megahash'y/s to dobry wynik ?
Prędkość oscyluje od 28 Megahash'y do 28,5. Czy to jest dobry wynik ?
Ludzie, ogarnijta się.
Jakich hashy, na jakim sprzęcie...
Chyba galancie, co mega to mega nie Tongue

@K13:
Zajebista stopka Big Grin
--
pzdr n0me
echo b > /proc/sysrq-trigger

O tak to wygląda

Prędkość różnie oscyluje

Załączone pliki Miniatury

Żeby osiągnąć 28 mega w kopaniu na scrypt (bo na SB pisałeś o DOGE) to wydatek rzędu średnio 20000 PLN na sam sprzęt (zakładając dedyki). Natomiast to co wkleiłeś wygląda na kopanie BTC, a skoro tak to NIC nie wykopiesz.
Kto mieczem wojuje - ten często zwycięża.
Nie, ja kopię DOGE
To na jakim sprzęcie wyciągasz te 28 mega w kopaniu w scrypt? I ile tysięcy na to zostało wydane?
Nie wiem niby jak to pokazuje, ale komputer jest ostro podkręcony, był kupiony za 1300 zł ( tak tak, ogromna kwota...)
No to coś ściemniasz albo nie masz pojęcia o czym mówisz.
Żeby osiągnąć moc jaką opisujesz w scrypt potrzeba sprzętu o wartości samochodu a nie komputerka za 1300 PLN. Taką wartość możesz osiągnąć kopiąc BTC (SHA-256) i jest to moc obliczeniowa równa 0 dla tej waluty. Jeżeli miałbyś 28 mega kopiąc w scrypt to zarobek miesięczny z tego wynosiłby około 3000 PLN. Więc przemyśl proszę to co tutaj piszesz i co kopiesz.
Kopię w scrypt, Guiminer właśnie mi pokazuje aktualnie od około 20 Mhash/s do około 26 Mhash, więc nie wiem o co może chodzić, ale tak właśnie mi pokazuje.