Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przechwytywanie kali Linux
Witam serdecznie jestem nowym urzytkownikiem kali linuxa , korzystam z niego na virtualu . Z gory przepraszam jeśli w zły dział wystawiłem wiadomość :( a wiec do rzeczy mam pytanie co lepsze backtrack czy kali Linux ? Bo miałem dylemat ale nie ma artykułu co lepsze a teraz do głównego problemu , kiedys na lekcji nauczyciel pokazał mi wlasnie na systemie backtrack jak można przechwytywac sygnał i pakiety z sieci ktora była zabezpieczona WPA/WPA2 ale nie pamietam jak to było :/ musze to przyszykowac do szkoły i ciekawi mnie jak to działa :/ czy na kali linuxie dam rade to zrobic ? Musze uzyskać efekt ze włamują sie na taka sieć ściągam pakiety danych rozszyfrowuje je i mam hasła i dane od osob ktore wpisywały na sieci wlan :) z gory dziękuje za pomoc i pozdrawiam ! :)
Kali jest nowszy Backtrack jest starszy... który lepszy... zależy co tobie bardziej przypadnie do gustu.
tez jest sprawa sterowników, jeden jest oparty na debianie, drugi na ubuntu. Jeden system ma sterowniki do Twojego sprzetu, drugi natomiast nie, musisz sprawdzic ktory jest dla Ciebie lepszy i bardziej kompatybilny z Twoim sprzetem i chyba tyle z roznic....
"Life would be tragic if it weren't funny."
Stephen Hawking