Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer VNC lub coś podobnego
Otóż podobnie jak w temacie - chcę przekierować ruch z Team Viewer lub innego programu ( może jakiś VNC serwer ?) do sieci TOR, abym np. mógł się podłączyć do swojego systemu anonimowo, mając to na względzie, aby też serwer był anonimowy. Próbowaliście tak ? Macie jakieś pomysły dotyczące tego ? Czy z Oracle VM da się przekierować ruch do TOR'a ?
nie wiem jak z TORem ale bedac na Twoim miejscu skorzystał bym z VPN'a i przetunelowal bym wszystko przez niego.
"Life would be tragic if it weren't funny."
Stephen Hawking
(05-11-2014, 17:30)m0ses napisał(a): nie wiem jak z TORem ale bedac na Twoim miejscu skorzystał bym z VPN'a i przetunelowal bym wszystko przez niego.

Tylko że ja chcę mieć wszystko na swojej wirtualnej maszynie, ponieważ chcę zbudować VPS.
(05-11-2014, 18:20)Krzysztof napisał(a):
(05-11-2014, 17:30)m0ses napisał(a): nie wiem jak z TORem ale bedac na Twoim miejscu skorzystał bym z VPN'a i przetunelowal bym wszystko przez niego.

Tylko że ja chcę mieć wszystko na swojej wirtualnej maszynie, ponieważ chcę zbudować VPS.

No dobra i w czym problem? Nie ma przeciez roznicy zadnej, ustawiasz bridge w virtualboxie i masz interfejs na ktorym mozesz forwardowac co chcesz.
"Life would be tragic if it weren't funny."
Stephen Hawking
(05-11-2014, 19:02)m0ses napisał(a):
(05-11-2014, 18:20)Krzysztof napisał(a):

No dobra i w czym problem? Nie ma przeciez roznicy zadnej, ustawiasz bridge w virtualboxie i masz interfejs na ktorym mozesz forwardowac co chcesz.
Niby masz rację, to by ułatwiło przekierowanie z tej wrednej VM do TOR'a w ten sposób, że cały ruch byłby przekierowany. Prostsze rozwiązanie, ale dalej wykorzystuję serwery TeamViewer, ale to praktycznie żaden problem ( no może z prędkością) - przecież cały ruch jest i tak przekierowany i zapewnia anonimowość.