Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywrócenie plików
Czy zna ktoś lepszy pomysł od dysku 30gb na którym był wykonany dd if=/dev/zero of=/dev/sda bs=1M przez 4min i potem byl sformatowany przez instalacje win po przez szybki format i moim pomyslem jest to ze na windowsie xp odpale http://www.download.net.pl/1755317/Recov...Rescue-PC/ ? To wszystko zawdzieczam najbardziej pomocnemu użytkownikowi bezpieki marynarzowi
Widze ze nie mozesz przebolec tego ze nie znasz sie na linuxie i przez wlasna glupote straciles dane,usun prosze ta koncowa linijke bo niczemu nie jestem winien,nie odpowiadam za Twoja glupote wiec mysle ze to co napisales jest zbedne.Za nim co kolwiek napiszesz...ZASTANOW SIE!!!
Wiedza o tym, gdzie znaleźć informacje i jak ich używać – to tajemnica sukcesu.
Albert Einstein
powiedz czy to nie bylo dzieki twojej radzie?

wiesz co gdybys stracil cos nad czym bys pracowal 3tyg od 19-24godz wiele lini kodu bys napisal i szukal godzinami bledu czemunie kompiluje sie to tez bys byl lekko zdenerwowany
To nie byla rada a sprawdzenie.

Ps.nie placz nam tu bo to nie moja wina a tylko i wylacznie Twoja,po co bierzesz sie za cos o czym nie masz zielonego pojecia?
Albert Einstein
aha jesli o cos pytam np o polecenie to logiczne jest jak ktos post nizej pisze mi polecenie....

bo chce miec o tym pojecie
nie placze
zauwaz ze nie burzylem sie do ciebie nie wyzywalem tylko stwierdzilem ze twoje rady są chamskie i tyle

weug ciebie mam nasciagac od cholery programow h@k3rskich(wyklikujac wszysko w 3s)i to bedzie lepsze niz metodą prob i bledow, nauka jak to dziala? (sarkazm jakby ktos nie zrozumial)
Widze ze jestes z tych ktorzy czekaja na gotowca ale od siebie zeby co kolwiek dolozyc to juz nie laska? A jak bym kazal Ci usiasc gola du... Na goraca maszynke to tez bys to zrobil? Pytam z ciekawosci.
Albert Einstein
zaskocze cie wlasnie poto uczylem sie sql i jak np napisac zapytanie do bazy sql i odrazu nie odpalalem sqlmap i innego softu tylko analizowalem adres url przy kazdym zapytaniu i tak probowalem wykonac sql incjection na wlasnym serwerze na kompie (web serv) i to raczej nie gotowiec tylko praca
Nie piszemy o sql lecz o czyms innym,dla mnie temat jest zamkniety i to moj ostatni post bo widze ze dalsza konwersacja nie ma sensu bo Admini i Moderatorzy sie zdenerwuja i dopiero sie narobi :)

Ps.dobrej nocy.
Albert Einstein
też tak sądze
E tam dobra beka jest:D