Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
import kontaktów do win 8.1
Ehhhh no nie wiem, nie bawiłem się zbyt długo 8.... zainstaluj 7Big Grin a szeryfowi powiedz że jest CH.... i dziadBig Grin i sie nie znaSmile jego zatka zwolni Cie a o lapku może zapomni Tongue
zabiłby mnie, poza tym ktoś w końcu podpowie co z tym zrobić
A jak wejdziesz w katalog "kontakty" to na belce powyżej nie pojawia się " importuj" ? W win7 po wejściu w windowsowy folder kontakty pojawia sie na belce górnej taka opcja..

zobacz screen:

Załączone pliki Miniatury

(03-13-2014, 8:36)hoseroberto napisał(a): A jak wejdziesz w katalog "kontakty" to na belce powyżej nie pojawia się " importuj" ? W win7 po wejściu w windowsowy folder kontakty pojawia sie na belce górnej taka opcja..

zobacz screen:

nie ma tu żadnego folderu kontakty, jest tylko kafelek o tej nazwie, po otwarciu go otwiera się "coś" co nie ma żadnego przycisku importuj.eksportuj. Można wklepywać kontakty ręcznie, ale nie pamiętam ich. Mam je w pliku typ WAB z Outlook Ekspresa
Pierwszy góglowy:
http://www.msoutlook.info/question/408
--
pzdr n0me
echo b > /proc/sysrq-trigger

(03-13-2014, 10:18)n0me napisał(a): Pierwszy góglowy:
http://www.msoutlook.info/question/408

ja chyba jestem ograniczony umysłowo + demencja starcza, postępując wg rozpiski:

Windows 8
Open the Start Menu and type “Contacts”. You’ll get a result with a folder icon as displayed above.
Open the Contacts folder and press on the Import button. Here you’ll have the option to import the wab-file by choosing the format: Windows Address Book File (Outlook Express contacts).

nigdzie nie mogę znaleźć niczego innego prócz tego COŚ co się otwiera jako kafelek: Kontakty, a tu powtarzam po raz kolejny nie ma żadnego importu.
Znalazłem w necie że niby można ściągnąć coś o nazwie Windows Live, ale boję się jeszcze bardziej pogrążać się w swej niewiedzy .
POMOŻECIE ????
Jak na obrazku jak masz nowy kontakt to trzeba kliknąć takie ">>" jakby strzałki, wklej screena albo instaluj windows live.
Screena daj.

Nie wiem jak się to "szybko przesuwa od krawędzi do środka ekranu" ale popróbuj. 8 słaba jest Wink
http://windows.microsoft.com/pl-pl/windo...le-app-faq
--
pzdr n0me

(03-13-2014, 16:45)n0me napisał(a): Jak na obrazku jak masz nowy kontakt to trzeba kliknąć takie ">>" jakby strzałki, wklej screena albo instaluj windows live.
Screena daj.

Nie wiem jak się to "szybko przesuwa od krawędzi do środka ekranu" ale popróbuj. 8 słaba jest Wink
http://windows.microsoft.com/pl-pl/windo...le-app-faq

Tam gdzie te strzałki to mam info,że podłączone do microsoftu.
Pytanie podstawowe: logować do kompa mam się poprzez konto lokalne, czy to połączone do mikrosoftu? do tej pory walczyłem z tym dugim, ale niewiele to wnosi.... mam już palpitacje od tego kombinowania.......szefowi powiedziałem co myślę o tym zakupie, ale zbył mnie....dobrze że ie zwolnił
win+r albo start-> uruchom
i wklej poniższe ale zamień '_LOGIN_' na Twój login
C:\Users\_LOGIN_\Contacts
enter/ok

Zainstaluj windows live Smile
--
pzdr n0me

tak na razie wszystkim dziękuję, szlak mnie trafił z tym importem, zaczęły się jaj z win 8. 1 więc postanowiłem zrobić recouvery systemu, więc na razie zamykam wątek