Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risery dla GPU
Hmm... To może tak zrobię jak mi następnym razem padnie. Tymczasem informuję, że otrzymałem nową kartę w ramach wymiany (także to jest już 4 w ciągu 2 miesięcy a dokładnie 3 w ciągu miesiąca) Smile Szkoda, że tych uszkodzonych nie pozwalają mi zatrzymać Tongue Dziś był rzeczowy gość z którym można było porozmawiać, który też ma sprzęt "do liczenia" i mówił, że jemu padały wentylatory jak miał 3 obok siebie ustawione, co nie dziwne jak stworzył piekarnik Wink Co do moich twierdził, że kręcą się dobrze jak palcem zrobił i walną coś takiego, że to może sterownik? Ale czy ja wiem? To by padły oba wentylatory a nie jeden.
No ale dziś obyło się bez moich nerwów Wink oprócz straconego czasu. Ale z drugiej strony jakbym miał czekać na kuriera, który miałby zawieźć do nich kartę jakieś 20km na drugi koniec miasta do ich centrali i czekać parę dni na nową tą samą drogą to wolę się sam przejechać.
Zobaczymy jak się będzie sprawować. Póki co stygnie sprzęt, który z jedną kartą chodził, żeby się nie poparzyć Wink i niedługo będę podmieniał i ruszał. Jakby co to na koniec porozmawiałem z gościem, że mają jeszcze ponad 40 sztuk na stanie więc mogę się za tydzień zjawić i wymienić Tongue

...a tak BTW. to już mnie tam znają bo zrobili wielkie oczy jak przyszedłem i już sami wiedzieli z jaką sprawą Wink
Kto mieczem wojuje - ten często zwycięża.
oni juz pewnie cynk dostali jak tylko z domu wyszedles :-D
"Life would be tragic if it weren't funny."
Stephen Hawking
Hehe. Mówisz, że mają tutaj na forum uszy? Wink
(03-31-2014, 16:15)Anh3doX napisał(a): Hehe. Mówisz, że mają tutaj na forum uszy? Wink

who knows mate
"Life would be tragic if it weren't funny."
Stephen Hawking
(03-31-2014, 13:21)Anh3doX napisał(a): ...mają jeszcze ponad 40 sztuk na stanie więc mogę się za tydzień zjawić i wymienić...

Ja myślę, że kupili je specjalnie dla Ciebie, więc chyba nie ma co się martwić, jak znowu któraś padnie. Właściwie to jakiś medal im się należy, że już na przyszłość zadbali o Klienta. Smile
Reaver - mój ulubiony program...
Szczerze to mam już dość tego chodzenia i wymieniania. Chciałbym, żeby ten pech się już skończył i żeby te karty działały długo i szczęśliwie Wink