Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitcoin "Doładowania"
Witam są w internecie "zaufane" strony z doładowaniem portfela przez SMS nie używam przelewów bankowych czy tego typu transakcji bardziej takie "prymitywne" sposoby.
Zależy mi na tym Dzięki za odpowiedz Wink
ale jakie jest Twoje pytanie? O jakich "zaufanych" stronach myślisz? (podaj przykład)
http://skt8.com/
http://www.justanswer.com/general/82skl-...yment.html
I tutaj masz w formie takie "poradniku"

Wytłumacze:
Mam na komputerze konto w Bitcoin,posiadam adres swojego portfela i chciałbym doładować na określoną kwote niestety mam ograniczone pole manewru i moge doładować w sposób SMS. Wink
Nikt,nic zupełnie ? Wink
(02-24-2014, 20:27)freegz napisał(a): Nikt,nic zupełnie ? Wink

co chcesz doładować? Bo nie piszesz jasno o co chodzi? Konto w banku chcesz doladowac? Portfel bitcoin? Czy konto telefonu? Smile
No ja też nadal nie rozumiem i nie widzę pytania...
chce kupic bitcoiny za sms'a, przeciez napisal i to dwa razy i podal strony gdzie mozna kupic bitcoiny za sms'a 3.69zl. Korzystal ktos kiedys z takich uslug?
"Life would be tragic if it weren't funny."
Stephen Hawking
no napisał co chce zrobić ale jako tako nadal nie widzę pytania... pewno chodzi o to czy korzystał ktoś z tego typu rozwiązania... nie nie korzystałem i jak ktoś korzystał to też się chętnie dowiem czy to działa i jest sprawdzone...
Albo może innaczej:
Jakby zarejestrować się na stronie internetowej gdzie można kupować bitcoiny przez sms potem z tego konta przelewać na nasze prawdziwe konto czyli do tej aplikacji Bitcoin na komputerze?
Fakt że bigos z kiślem ale w moim wypadku może być to wygodne Wink

Stronka Coinbase udziela takich transakcji sprawdzałem teraz tylko rozgryze jak kupować.
Jeśli mi się uda napisze co i jak Wink