Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DogeCoins
Wink 
Patrząc na Shoutbox widać, że i Bezpieki nie ominęło zainteresowanie DogeCoins Smile
Może tutaj będziemy dzielić się uwagami na temat świeżej waluty...
Także tego, przepisze to co napisałem na tym shoucie^^

Ja szczerze sie zastanawiam, jak to tak idzie na allegro te dogecoiny, czy nie kupić R9 290 (poważnie), moja robi nie całe 140 kh/s, a ta wg wykresów ok 870... Panowie co sądzicie?
BTC a nie psiechrupcoiny Tongue takie moje zdanie, mogę mieć swoje takie Smile
Łady był ten wzrost aż 325% . Może znacie jakaś ciekawą kopalnię ja obecnie kopię na http://doge.cryptominer.net przynajmniej serwer się nie wyłączają i leci stabilnie
Chcice o tym pisać ? Zrobię wam cały dział... proszę tylko o nazwę w której zamkną się wszystkie popularne waluty.
Moja propozycja: krypto waluty
DogeCoiny nakręca Wykop, może to mieć różne skutki, jedno jest pewne- w naszym kraju popularność DC znacznie wzrośnie.
Na Wykopie jest wielu gimnazjalistów, którzy będą kopać swymi wypasionymi kompami do gierek, kradzionym prądem a później odsprzedawać DC innym za bezcen.
Uważam, że pomysłodawcy akcji na Wykopie wiedzą co robią, krypto waluty (co pokazał ostatnio rynek BTC) są podatne na spekulacje i sporo mozna na tym zarobić.
Powstał drugi Silk Road, Chińczycy się rzucili jak głupki, media podkręciły temat i wiele osób dorobiła się milionów dolarów. Teraz czas na DogeCoin.... Smile
Czyli co, lepiej jest je już sprzedawać, czy kopać i czekać?
Jak ma się sprzęt to najlepiej kopać i trzymać. Jak wszystko poleci to stracimy tylko trochę kasy z prądu i amortyzację kart. Jak podskoczy tak jak BTC to zarobimy baaaardzo dużo Smile.
1. Ja też kopię na Dogecoin. Zobaczymy co będzie. Smile
2. Warto utworzyć taki nowy dział poświęcony krypto walutom. Nie wiem, jak inni, ale pomysł mi się podoba. Nazwa działu Krypto waluty jest w porządku.
3. Można by napisać jakieś ogólne poradniki czy opisy, jak, gdzie, kiedy i z czym zacząć dla tych najbardziej zielonych w temacie, aby wszystko było w jednym miejscu. Smile
4. Podejrzewam, że za jakiś czas zaczną powstawać koparki na telefony komórkowe i tablety. Wtedy się będzie działo.
Pewnie, dział się przyda, w końcu niech nasze GPU zaczną zarabiać na siebie Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
stat4u