Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestawienie kart graficznych
XFX też BARDZO dobry Smile
Ale zasilacza nie mam... za to mam grafikę... HD7870 DD :>
Ja posiadam XFX PRO 750W jest bardzo dobry mam go 2 lata i jeszcze teraz potrafi uciągnąć Trzy karty 1- 6950 Sapphire 2- 7970 Asus Matrix Platinum 3- 7970 Sapphire .Dodam ze pracuje teraz od kilku dni cały czas . Warty polecenia .
Nie masz litości dla tego zasilacza... :/
Ja mam 2x HD7990 i OCZ Fatality 1kW i może nie zieje ogniem ale zimny to on nie jest...
dobrze ze mamy zime i otwarcie okna na kilka minut pozostawia w pokoju ladny chlod :-) Jak atakuje reaverem to mam stala temperature na gpu 41C, po otwarciu spada do 32C i powoli znow sie wspina do 42C i tak w kolko... Takie tak polaczenie przyjemnego z pozytecznym.
"Life would be tragic if it weren't funny."
Stephen Hawking
(12-09-2013, 3:03)Tommy napisał(a): Nie masz litości dla tego zasilacza... :/
Ja mam 2x HD7990 i OCZ Fatality 1kW i może nie zieje ogniem ale zimny to on nie jest...

Tez myślałem ze się będzie bardzo grzał a tu niespodzianka temperatura z wydychanego powietrza z zasilacza wynosi 30 stopni przy temperaturze otoczenia 18 Więc myślę ze nie jest tak katowany .
Pomogłem kliknij Reput
Jedno z najciekawszych zestawień GPU pod względem obliczeniówki jest na stronie http://www.bitminer.pl
Co prawda używanie kart graficznych do wydobycia BTC to przeżytek, ale do naszych potrzeb wymienione tam karty wystarczą.
no fajne zestawienie, HD 5870 wypada bardzo dobrze i cena tez jest ze tak powiem smaczna, okolo 500zl (allegro) i 79k przy WPA.
Stephen Hawking
Hmm, dało mi to trochę do myślenia. Jak myślicie opłacałoby się sprzedać Gigabyte HD7770 i kupić HD 5870? W gry nie gram w ogóle.
Opłaca się nawet jak grasz Tongue
Ciekawa propozycja to także modele:

HD5970
HD5990
HD5999 (praktycznie nie do kupienia i nie jest jak wiele osób pisze X4 tylko X2)
HD6870 X2 (VTX3D - w wielu benchmarkach pisano że sprawuje się jak pojedynczy 6870 ale wtedy sterowniki były słabe, nowe są dużo lepsze i wydajność w hashcat jest na poziomie 165 kH/s, gdzie 6870 robi około 85kH/s)
mi tez te obie strony otworzyly oczy i zastanawiam sie czy nie sprzedac swojego gtxa670 i nie kupic dwoch HD5870. Zal mi tylko bloku wodnego. Okazuje sie ze stare rupiecie licza lepiej niz najnowsze wynalazki!
Stephen Hawking