Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafika a kali
Znasz model laptopa wypuszczony w 2013 bez secureboot i UEFI?
Nie, ale ten mój to produkcja coś koło 2012.
Jeśli trafi mi się uefi to będzie kupa pierdolenia...
http://allegro.pl/asus-k75-a10-4x2-30ghz...60702.html
Ostatnie pytanie. Czy Asus się nada? Dużo gorszy materiałowo/funkcjonalnie od Samsunga?
1. ASUS to bardzo dobra firma. Sam mam sprzęt tej firmy i nie narzekam. Ciekawe, czy już ma UEFI? Smile
2. Ogólnie wszystko teraz idzie z Tajwanu i Malezji, więc różnice są niewielkie. Samsung jak dla mnie jakiś tragiczny nie jest, ale jak bym miał wybierać to ASUS.
Pewnie ma ;<
Swoją drogą coś mi się zdaje, że ta aukcja to fake albo cholera wie. Google pokazuje mi, że asus k75 to intelowska maszyna a nie amd.
Thx.
2. O czyli nawet asus lepszy Smile Bomba;]

3. shit, matryca błyszcząca ....
witam modele np k75de to są AMD sam posiadam ten model asusa z amd a6 4400MHz
(08-28-2013, 21:55)rodal.johan8 napisał(a): witam modele np k75de to są AMD sam posiadam ten model asusa z amd a6 4400MHz
i jak się korzysta z matrycy błyszczącej? tragedia nie?
Witam serdecznie.

Ja jestem dosc w temacie odnosnie procesorow i uefi Smile

Jak juz kiedys pisalem jestem zdecydowanie za procesorami intela czyli i3, i5, i7, te z koleji dziela sie na generacje od 1 do 4 (obecnie) te z koleji mozna podzielic jeszcze ze wzgledu na TPD a co za tym idzie moc obliczeniowa, ale nie bede sie rozpisywal bo i tak chcialem tylko napisac ze jesli ktos ci gada ze A10 sa gorsze od i7 to znaczy ze albo ma na mysli tylko topowe modele i7 3 i 4 generacji (za czym idzie tez odpowiednia cena), albo w ogole nie ma pojecia o tym co gada Wink

Zwroc uwage prosze na to ze pisze to zwolennik produktow intela Smile

Co do uefi to nie rozumiem gdzie masz problem.
Praktycznie kazde uefi (nawet w laptopach) maja opcje trybu BIOS. Poprostu wlanczasz tryb zgodnoisci z BIOS i tyle. Dalej chyba nie trzeba tlumaczyc.

Pozdrawiam.
Naczytalem się kupe żali na UEFI, że to nie można siamto nie można.
Skoro można przełączyć na BIOS, to skąd te żale?
Dzięki.
To pytanie powinienes zadac tym ktorych zale czytales.

Ja jade na UEFI, i nie mam najmniejszych problemow.

Pozdrawiam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
stat4u