Ogłoszenie: Chcesz nam pomóc ?
Witam,

Jeżeli lubisz, używasz naszych systemów lub słowników i masz ochotę nam pomóc, rozważ jedną z opcji:
 • Generalnie utrzymanie serwera, domen, portalu i forum kosztuje nas co rok około 1200zł a do tego masę godzin pracy nad projektami. Dlatego jeżeli czujesz że chcesz nam pomóc, i masz takie możliwości, prosimy o dowolną darowiznę za pośrednictwem systemu PayPal. Darowizny są opodatkowywane przez Paypal, więc miej na uwadze że nie otrzymujemy 100% kwoty.


  lub bezpośrednio na nasz rachunek: [spoiler]50 1140 2004 0000 3302 4865 6197
  IBAN: PL50 1140 2004 0000 3302 4865 6197
  BIC: BREXPLPWMBK

  tytułem: BEZPIEKA.ORG DAROWIZNA[/spoiler]

 • Jeżeli chcesz zakupić jakiś: komputer, router, kartę wifi, kable lub cokolwiek... zrób to w sklepie komputerowy Kraina Komputerów, przy zakupie w polu "UWAGI" wpisz "poleciła mi was bezpieka.org" a w zamian tego portal bezpieka.org otrzyma pomoc finansową lub sprzętową od sklepu. Nie jesteśmy właścicielem sklepu, ani nikt z nam w nim nie pracuje. Jednak w razie problemów z zamówieniem my też możemy pomóc ponieważ utrzymujemy bliskie stosunki z pracownikami sklepu.

  Sklep obiecał nam że będą oferować dedykowane zestawy pod programy jak oclHashcat, Pyrit oraz do wydobywania krypto-waluty bitcoin) Zestawy będą komponowane przez portal bezpieka.org!

  Jeżeli chciał byś zakupić coś czego w sklepie nie ma możesz napisać na SERWIS sklepu z dopiskiem "poleciła mi was bezpieka.org" a pracownicy sklepu postarają się takowy towar sprowadzić specjalnie dla Ciebie.

 • Jeżeli szukasz oprogramowania anty wirusowego, a chcesz jednocześnie nam pomóc, możesz pobrać i zainstalować program AVAST! z linku poniżej. Za kilka poleceń/instalacji otrzymujemy punkty które możemy wymienić na gotówkę lub oprogramowanie.

  Link: http://www.avast.com/get/pF8CsZwg


 • Jeżeli posiadasz słownik, lub zbiór i chciał byś nam pomóc w rozbudowie polskiego słownika, prześlij go nam za pomocą portalów: 4shared, Dropbox lub innych hostingów które oferują pobranie tego za DARMO. Pliki do 1MB możecie wysyłać na adres e-mail w stopce.

Projekty portalu bezpieka.org to aktualnie:
1. Polska Wersja Kali Linux (aktualnie w wersji 1.0.6)
2. LParted clone słynnego PartedMagic (darmowy do pobrania i używania, w przeciwieństwie do PartedMagic)
3. Polski Słownik Bezpieka.org
4. Backtrack.pl Polska Wersja (aktualnie zawieszony)
stat4u